o-nas-2
ČO ROBÍME

Sme internetový obchod zaoberajúci sa maloobchodným predajom prevažne chovateľských potrieb. V našej ponuke máme viac ako 15 000 rôznych položiek, najmä prémiové značky krmív pre psíkov a mačky ale aj iné produkty pre Vašich domácich miláčikov.

Okrem predaja produktov konečným spotrebiteľom je našim cieľom pomáhať aj zvieracej komunite, nakoľko máme veľmi pozitívny vzťah k zvieratkám, kvôli čomu sme sa rozhodli aj pre založenie tohto e-shopu. Garfeedom by sme chceli pomôcť najmä útulkom, a to vo forme zabezpečenia dostatku potravy a potrieb pre zvieratká bez domova, ale hlavne pomôcť im nájsť nový domov. Z tohto dôvodu sme na stránku doplnili sekciu adopcia, kde budeme postupne pridávať zvieratká z útulkov, ktoré je možné si adoptovať a zachrániť ich. Pevne veríme, že sa nájde dostatok dobrosrdečných ľudí a stránka splní aj tento svoj účel.

NAŠE PRINCÍPY

Chceme Vám ušetriť čas a peniaze pri nákupe krmiva a potrieb pre domáce zvieratká, preto sme sa snažili spraviť našu webovú stránku užívateľsky čo najjednoduchšiu a ponúkame rýchle a efektívne služby za prijateľné ceny.

Riadime sa krédom, že zákazník má vždy pravdu a chceme, aby ste mali pri nakupovaní online čo najlepší zážitok a stali sa naším verným zákazníkom.

Prajeme Vám príjemný nákup a veríme, že nájdete ten správny produkt!

Váš Garfeed

o-nas-1

Prajeme Vám príjemný nákup a veríme, že nájdete ten správny produkt!

Váš Garfeed